reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Nadleśnictwo Trzebież gościło w Zalesiu uczestników warsztatów "Leśny Piernik"

W sobotę w Nadleśnictwie Trzebież w Zalesiu odbyły się warsztaty „Leśny Piernik”, podczas których uczestnicy mieli okazję wykonać bożonarodzeniowe wianki oraz udekorować pierniki.

Warsztaty Leśny Piernik w Zalesiu

na zdjęciu: Nadleśnictwo Trzebież gościło w sobotę uczestników wasztatów

Sobotnie warsztaty to również wspólne kolędowania z Bractwem Śpiewaczy z Tanowa.

Sympatyczna atmosfera towarzysząca uczestnikom wprowadziła rodzinny, świąteczny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.