Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Noworoczny Rajd Rowerowy na Świdwie

Miłośnicy turystyki rowerowej z gminy Police, gminy Dobra oraz Szczecina powitali Nowy Rok, uczestnicząc w noworocznym rajdzie rowerowym na Świdwie.

Noworoczny Rajd Rowerowy

na zdjęciu: Noworoczny Rajd Rowerowy na Świdwie

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus we współpracy ze Wspólnotą Samorządową Gminy Dobra oraz Stowarzyszeniem „Rowerowe Police”.

– Osiem lat temu wybraliśmy się w pięć osób, a poprzednie nasze rajdy noworoczne gromadziły już ponad 100 miłośników turystyki rowerowej. To pokazuje, że Polacy wybierają coraz częściej aktywne formy witania Nowego Roku” – przypomniał Paweł Malinowski, prezes Szczecińskiego Klubu Rowerowego Gryfus.

Nie inaczej było również i dziś. Ponad 100 rowerzystów wyruszyło na kilkudziesięciokilometrową trasę, która wiodła przez malownicze tereny.

W Rezerwacie Świdwie wolontariusze Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus przygotowali dla uczestników ognisko.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. Dziennik Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.