reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Jedna osoba poszkodowana w wyniku pożaru altany

Dziś po godzinie 21.00 doszło do pożaru altany pomiędzy ulicami Spółdzielców w Mierzynie i Łukasińskiego w Szczecinie.

Pożar altany w Mierzynie

na zdjęciu: Pożar altany pomiędzy ulicami Spółdzielców w Mierzynie i Łukasińskiego w Szczecinie

Z uwagi na bardzo trudny dojazd dla wozów strażackich, altana doszczętnie spłonęła.

– Altana znajdowała się w trudno dostępnym miejscu, do którego był utrudniony dojazd. W wyniku pożaru jedna osoba doznała poparzenia dłoni oraz kończyn dolnych – potwierdza Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczkowie.

Jako pierwsi pomocy poszkodowanemu udzielili ratownicy z OSP w Wołczkowie, a następnie został on przekazany ratownikom medycznym.

Na miejsce pożaru skierowano trzy zastępy straży pożarnej ze Szczecina oraz Wołczkowa.

Autor: Gracjan Broda, Foto: OSP Wołczkowo

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.