Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Nie żyje druga osoba poszkodowana w wypadku w Przęsocinie

Do dwóch ofiar wzrósł bilans tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek rano na trasie między Przęsocinem a Szczecinem. Trzy kolejne są bardzo ciężko ranne.

Wypadek śmiertelny w Przęsocinie

na zdjęciu: Miejsce wypadku

Przypomnijmy, że jedna osoba zginęła na miejscu, druga zaś po przewiezieniu do szpitala.

Jak udało nam się dowiedzieć, busem, który zderzył się z ciężarówką, jechali bezdomni ze Szczecina do Regionalnego Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych przy ul. Korczaka w Policach.

Przypomnijmy, że w piątek około godziny 8.30 na drodze łączącej Przęsocin i Szczecin bus, którym jechało pięć osób, z niewyjaśnionych przyczyn zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarówką z naczepą. Droga będzie zablokowana jeszcze do około godziny 14.00.

Powiązane Artykuły:

Śmiertelny wypadek między Przęsocinem a Szczecinem! Droga zablokowana [zdjęcia]

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.