Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Uszkodzili instalację gazową! Blisko 70 osób musiało być ewakuowanych

Dziś w Warzymicach doszło do uszkodzenia instalacji gazowej przy drodze do Rajkowa.

Uszkodzenie instalacji gazowej

na zdjęciu: Miejsce awarii instalacji gazowej

Niebezpieczeństwo było na tyle duże, że ogłoszona została ewakuacja mieszkańców kilku pobliskich bloków mieszkalnych. Około 70 osób otrzymało informację o natychmiastowej ewakuacji.

Ewakuowani mieszkańcy mogli spędzić czas w świetlicy wiejskiej w Będargowie, ewentualnie skorzystać z gościnności rodziny bądź znajomych mieszkających poza ogłoszoną strefą zagrożenia.

Około dwóch godzin na miejscu pracowały służby, w tym m.in. pogotowie gazowe i straż pożarna.

Ewakuowani mieszkańcy do swoich domów powrócili około 16.00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Grzegorz Smolicz

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.