reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Biegaj, jeździj na rowerze i wspieraj schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

W terminie od 6 do 28 lutego zbierają kilometry, aby wesprzeć finansowo zwierzaki ze schroniska.

schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

na zdjęciu: schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

– Zebrana suma zostanie przeliczona na środki pieniężne i następnie przekazana na rzecz schroniska w Dobrej. – czytamy na stronie wspieramywkolo.pl.

Jak to działa? Idź pobiegać lub pojeździć na rowerze. W formularzu na stronie wspieramywkolo.pl podajemy swoją liczbę przebytych kilometrów łącznie z dowodem, np. w postaci zdjęcia zegarka lub screenem z aplikacji, następnie organizatorzy przeliczają kilometry i zamieniają je na środki finansowe.

Sponsorzy za każdy przebiegnięty lub przejechany kilometr wpłacają 2 złote. Za zebraną kwotę zakupione zostaną artykuły dla schroniska.

Warto przyłączyć się do akcji i zaprosić do niej swoich znajomych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.