reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Pożar domu jednorodzinnego. Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej

Dziś po godzinie 12.00 doszło do pożaru domu jednorodzinnego przy ul. Konwaliowej w Dobrej.

Pożar domu jednorodzinnego w Dobrej

na zdjęciu: Płonie dom jednorodzinny w Dobrej

– Na miejscu rozwinięty pożar w ścianie budynku wzdłuż komina, od kominka aż po samo poddasze przechodzący przez dwie kondygnacje domu. – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczkowie.

Szybko podjęte czynności przez strażaków zapobiegły dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia na dalsze pomieszczenia domu.

– W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która została opatrzona przez Zespół Ratownictwa Medycznego, a następnie odwieziona do szpitala. – informuje strażacy-ochotnicy z Wołczkowa.

Udział w akcji gaśniczej biorą: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Polic oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Wołczkowa, oraz Tanowa.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczkowie

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.