reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Kolejne ostrzeżenie IMGW o silnym wietrze na terenie powiatu polickiego

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenie dotyczące wystąpienia silnego wiatru na terenie powiatu polickiego.

Ostrzeżenie IMGW

na zdjęciu: powieje dziś w powiecie polickim

– Obserwuje się wiatr o prędkości 20-30 km/h, w porywach 45-60 km/h. W ciągu najbliższych godzin prędkość wiatru będzie wzrastać i osiągać 30-40 km/h, w porywach około 70 km/h, po południu i wieczorem lokalnie do 85 km/h. – ostrzega IMGW.

Wiatr południowo-zachodni i zachodni.

Ostrzeżenie dotyczące silnego wiatru obowiązuje do godziny 18.00. Stopień zagrożenia w trzystopniowej skali określono jako 1.

Apelujemy o zabezpieczenie wolnostojących przedmiotów na balkonach, przydomowych ogródkach i tarasach.

Telefony alarmowe w razie niebezpieczeostwa:

112 – ogólnopolski numer ratunkowy

999 – Pogotowie Ratunkowe

998 – Straż Pożarna

997 – Policja

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.