reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Akcja z kilometrami dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej zakończona powodzeniem

Akcja polegająca na bieganiu lub jeżdżeniu na rowerze, aby wesprzeć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, dobiegła końca.

schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

na zdjęciu: schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

– Mimo że zostały jeszcze 2 dni, już dzisiaj zebraliśmy ostatnie kilometry do naszego celu. Jesteśmy pod wrażeniem jak szybko i sprawnie to poszło. – poinformowali organizatorzy.

2 950 zebranych kilometrów przełożyło się na kwotę blisko 6 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów dla schroniska w Dobrej.

Organizatorem inicjatywy było wspieramywkolo.pl.

Artykuły Powiązane:

Biegaj, jeździj na rowerze i wspieraj schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.