Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zbliża się rozpoczęcie naboru do przedszkoli. Nie przegap terminów

Jak informuje Urząd Miejski w Policach – 6 marca o godzinie 8.00 rozpocznie się rekrutacja dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Police.

Przedszkole Publiczne nr 8 w Policach

na zdjęciu: Przedszkole Publiczne nr 8 w Policach

Nabór dzieci na nowy rok szkolny do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych będzie się odbywał za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji dostępnego pod adresem: https://rekrutacja-przedszkole.ug.police.pl.

Do 3 marca do godziny 15.00 rodzice bądź opiekunowie prawni mogą złożyć deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego, których dziecko już uczęszcza do danego przedszkola lub oddziału przedszkolnego.

W terminie od 6 marca od godziny 8.00 do 24 marca do godziny 15.00 rodzice lub opiekunowie prawni mogą składać wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, lub oddziału przedszkolnego w szkole wraz z wymaganymi załącznikami.

– Jeżeli rodzice lub prawni opiekunowie, których dziecko obecnie już uczęszcza do przedszkola lub oddziału przedszkolnego, nie złożą deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego we wskazanym wyżej terminie, wchodzą w proces rekrutacji w celu ubiegania się o ponowne przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego. – informuje Urząd Miejski w Policach.

W takim przypadku niezbędne jest złożenie przez rodziców lub prawnych opiekunów wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego wraz z wymaganymi załącznikami.

W postępowaniu rekrutacyjnym biorą udział dzieci zamieszkałe w Gminie Police.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Policach pod linkiem: http://www.police.pl/wiadomosci/aktualnosci/3156-informacja-w-sprawie-elektronicznej-rekrutacji-dzieci-do-przedszkola-i-oddzialow-przedszkolnych-w-szkolach-podstawowych-na-rok-szkolny-2023-2024.html.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.