reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Za kilka dni rozpocznie się nabór uczniów do klas pierwszych szkół podstawowych

Urząd Miejski w Policach poinformował o terminie rozpoczęcia naboru uczniów do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach

na zdjęciu: Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku naboru dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Police, również rekrutacja uczniów do klas pierwszych rozpocznie się 6 marca o godzinie 8.00.

Nabór uczniów na nowy rok szkolny do klas pierwszych szkół podstawowych będzie się odbywał za pośrednictwem systemu elektronicznej rekrutacji, który będzie dostępny pod adresem: https://rekrutacja-szkola.ug.police.pl.

Począwszy od 6 marca od godziny 8.00 do 24 marca do godziny 15.00 rodzice oraz opiekunowie będą mogli dokonać zgłoszenie do szkoły dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły, a także złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, zamieszkałego poza obwodem szkoły.

W celu elektronicznego wypełnienia wniosku lub zgłoszenia potrzebny będzie numer PESEL dziecka, dane osobowe i adres zamieszkania dziecka, dane osobowe i adres zamieszkania rodziców lub prawnych opiekunów dziecka.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Policach pod linkiem: http://www.police.pl/wiadomosci/aktualnosci/3157-informacja-w-sprawie-elektronicznej-rekrutacji-uczniow-do-klas-pierwszych-szkol-podstawowych-na-rok-szkolny-2023-2024.html.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.