Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Uszkodzony rurociąg blokuje przejazd ul. Jasienicką w Policach!

W związku z uszkodzeniem jednego z elementów rurociągu biegnącego nad ulicą Jasienicką w Policach zablokowana została droga w obu kierunkach.

Uszkodzony rurociąg nad ulicą Jasienicą

na zdjęciu: Uszkodzony rurociąg nad ulicą Jasienicą

Na miejscu pracują odpowiednie służby. Na chwilę obecną nie wiadomo jak długo potrwa usunięcie awarii i kiedy drogo z powrotem będzie przejezdna.

Obecna na miejscu Straż Miejska kieruje objazdami. Od strony Polic w kierunku ul. Kuźnickiej i następnie Piotra i Pawła, natomiast od strony Jasienicy analogicznie w kierunku Piotra i Pawła.

Również z objazdów korzystają autobusy komunikacji miejskiej – linii 101, LS jeżdżą przez ul. Piotra i Pawła.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.