reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Sprzęt komputerowy trafił do dzieci i młodzieży z terenu gminy Dobra

W miniony poniedziałek odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu komputerowego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Dobra.

przekazanie sprzętu komputerowego

na zdjęciu: wójt gminy Dobra Teresa Dera oraz wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki przekazują sprzęt komputerowy

Sprzęt – w tym komputery, laptopy i routery – pochodzą z projektu „Granty PPGR – wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”.

W pierwszej kolejności sprzęt komputerowy trafił do dzieci i młodzieży mieszkającej w Dobrej i Grzepnicy. Dzieci z pozostałych miejscowości otrzymają sprzęt komputerowy w następujących terminach:

Wtorek, 14 marca w godzinach od 13.00 do 15.00 w bibliotece Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach przy ul. Daniela 18 – uczniowie mieszkający w Dołujach, Skarbimierzycach, Kościnie, Wąwelnicy i Redlicy,

Środa, 15 marca w godzinach od 12.00 do 15.00 w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie przy ul. Kolorowej 27 - uczniowie mieszkający w Mierzynie,

Czwartek, 16 marca w godzinach od 12.00 do 15.00 w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu przy ul. Górnej 3 – uczniowie mieszkający w Bezrzeczu i Wołczkowie,

Piątek, 17 marca w godzinach od 12.00 do 14.30 w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzędzinach, Rzędziny 6 – uczniowie mieszkający w Rzędzinach, Buku, Łęgach i Stolcu.

W uroczystości udział wzięli wójt gminy Dobra Teresa Dera, wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, zachodniopomorski wicekurator oświaty Jerzy Sołtysiak, przedstawiciele Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Dobrej oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej, a także rodzice wraz z dziećmi.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Urząd Gminy w Dobrej

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.