Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Mężczyzna dokonał kradzieży i jest poszukiwany! Policja opublikowała jego wizerunek

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa, do którego doszło na ul. Przyjaźni w Policach 22 listopada ubiegłego roku.

Komenda Powiatowa Policji w Policach

na zdjęciu: Komenda Powiatowa Policji w Policach

– Sprawca dokonał włamania do pojemnika na małe elektroodpady. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny, którego zdecydowali się opublikować wizerunek.

Miejski monitoring zarejestrował moment włamania do pojemnika na małe elektroodpady oraz wizerunek sprawcy.


na zdjęciu: wizerunek sprawcy kradzieży opublikowany przez policjantów z Polic

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 22 listopada 2022 roku około godziny 08.40 w Policach na ul. Przyjaźni w Policach.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Policach pod numerem telefonu: 47 78 26 511, lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.