Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Pożar w mieszkaniu przy ul. Grzybowej w Policach. Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej

Po godzinie 18.00 doszło do pożaru w jednym z mieszkań przy ul. Grzybowej w Policach. Ogień w mieszkaniu zauważyła kobieta jadąca samochodem i wezwała na miejsce zdarzenia straż pożarną.

Pożar przy ul. Grzybowej w Policach

na zdjęciu: Komenda Powiatowa Policji w Policach

– Jadąc samochodem w kierunku ronda, zauważyłam w jednym z mieszkań na piętrze słup ognia. – mówi kobieta, która wezwała straż pożarną.

Na miejsce pożaru dotarły trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Po wejściu do mieszkania okazało się, że pożarem objęta została kanapa. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Internautka

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.