Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ekipa techniczna wciąż prowadzi prace przy uszkodzonym rurociągu

W poniedziałek, 13 marca doszło do uszkodzenia jednego z fragmentów rurociągu nad ul. Jasienicką w Policach, co spowodowało zablokowanie drogi w obu kierunkach na kilkanaście godzin.

Ekipa techniczna prowadzi dalsze prace przy uszkodzonym rurociągu

na zdjęciu: ekipa techniczna prowadzi dalsze prace przy uszkodzonym rurociągu

Mimo iż ruch przywrócony został następnego dnia w godzinach porannych, to nie zakończyły się prace związane z naprawą fragmentu rurociągu.

Jeszcze dziś ekipa techniczna pracowała w okolicy uszkodzonego fragmentu rurociągu kwasu siatkowego, a na miejscu ustawiony był m.in. dźwig.

Uszkodzona rura została wycięta, tak aby, jak najszybciej można było przywrócić ruch na drodze wojewódzkiej, następnie prowadzone są prace pozwalające na jej ponowne zamontowanie.

Powiązane Artykuły:

Uszkodzony rurociąg blokuje przejazd ul. Jasienicką w Policach!

Droga w kierunku Polic-Jasienicy jest już przejezdna

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.