Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powitali wiosnę na trzebieskiej plaży

Dziś na trzebieskiej plaży przy ul. Spacerowej odbyło się wydarzenie z okazji powitania wiosny, które zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach, Stowarzyszenie Ekologiczne „Łarpia” oraz Stowarzyszenie Byłych Pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Powitali wiosnę na trzebieskiej plaży

na zdjęciu: zgodnie z tradycją w Trzebieży odbyło się powitanie wiosny

A skoro powitanie wiosny to nie mogło zabraknąć konkursu na najciekawszą i najbardziej kolorową Marzannę wykonaną przez uczestników oraz pierwsza wiosenna kąpiel w Zalewie Szczecińskim w wykonaniu polickich morsów.

Po wspólnej kąpieli uczestnicy imprezy udali się na wspólne ognisko, w którym nie tylko pieczono kiełbaski, ale również spalono Marzanny, żegnając w ten sposób zimę i witając nadejście wiosny.

W wydarzeniu udział wzięli również turyści, zamieszkujący trzebieski ośrodek uchodźcy wojenni z Ukrainy, a także goście z Niemiec.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.