Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Strażacy z Dobrej i Wołczkowa gasili pożar traw na poligonie wojskowym

W sobotnie popołudnie strażacy ochotnicy z Dobrej oraz Wołczkowa brali udział w gaszeniu traw na terenie poligonu wojskowego w okolicy miejscowości Wołczkowo.

Pożar traw w okolicy Wołczkowa

na zdjęciu: pożar zauważono w godzinach popołudniowych

– Pożar na poligonie wojskowym został zauważony około godziny 16.30. – poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczkowie.

Jak informuje Państwowa Straż Pożarna — od początku roku na terenie całego kraju odnotowano ponad 1,5 tysiąca pożaru traw i nieużytków.

Przypomnijmy, że proceder wypalania traw jest surowo zabroniony.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.