reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

PILNE! Druh OSP Trzebież potrzebuje krwi 0 Rh-

Druh Sławomir Nowakowski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży pilnie potrzebuje krwi 0 Rh-.

druh OSP Trzebież Sławomir Nowakowski

na zdjęciu: druh OSP Trzebież Sławomir Nowakowski

– Sławek aktualnie przebywa w szpitalu, gdzie czeka go operacja. Na co dzień pomagał innym, dziś sam potrzebuje pomocy – informują strażacy-ochotnicy z Trzebieży.

Każdy, kto może oddać krew 0Rh- proszony jest o zgłaszanie się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.

Oddając krew, trzeba wskazać, że ma ona być przeznaczona dla – Sławomira Nowakowskiego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: OSP Trzebież

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.