Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Drogowcy naprawiają spory ubytek w ulicy Piłsudskiego

Od rana drogowcy naprawiają dziurę w drodze na ul. Piłsudskiego w Policach, nieopodal przystanku autobusowego, która od wielu tygodni dawała się mocno we znaki kierowcom.

drogowcy naprawiają ubytek w drodze

na zdjęciu: drogowcy naprawiają ubytek w ulicy Piłsudskiego

Biorąc pod uwagę fakt, że od dziś obowiązuje ruch wahadłowy w obrębie budowanego ronda na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej, w pełni zasadne wydaje naprawienie tego sporego ubytku.

Zadać można sobie jednak pytanie, dlaczego dziura w drodze nie została naprawiona, zanim zaczął obowiązywać ruch wahadłowy, tylko proces ten odbywa się dopiero dziś. Przede wszystkim z uwagi na obowiązujące procedury przetargowe oraz okienko pogodowe.

– Od dziś ruszył proces napraw ubytków w drogach powiatowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem. – mówi starosta policki Andrzej Bednarek. – Drogi w powiecie polickim są tragiczne, ale rozpoczynamy dziś łatanie najbardziej newralgicznych dróg na terenie naszego powiatu. – podkreśla Bednarek.

Powiat Policki na swoim terenie ma łącznie 170 kilometrów dróg.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.