Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Sołtys Trzebieży zakazuje przyjazdu szczecinianom na trzebieską plażę!

Sołtys Trzebieży Małgorzata Siemianowska opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych film, w którym zakazuje przyjazdu mieszkańcom Szczecina do Trzebieży. Zapytacie jak to? To oczywiście pewnego rodzaju forma żartu.

plaża w Trzebieży

na zdjęciu: plaża w Trzebieży

– Oczywiście, że jest to żart, a właściwie próba zwrócenia uwagi na problem dotyczący dojazdu od strony Polic do ronda przy jeziorze Głębokim i o braku jakiekolwiek reakcji ze strony władz Szczecina. – tłumaczy Małgorzata Siemianowska, sołtys Trzebieży.

Już spieszymy zatem z wyjaśnieniem. Małgorzata Siemianowska, stojąc kilka dni temu w korku na trasie w kierunku węzła Głębokie, tłumaczyła powód tworzących się korków na drodze dojazdowej do ronda przy jeziorze Głębokie.

– Rondo na wjeździe do Szczecina od strony Gminy Police jest tak zrobione, że niestety nie ma przepustowości od naszej strony. – mówi na opublikowanym filmiku Siemianowska. – Jako sołtysi z Gminy Police wysłaliśmy pismo, aby udrożnić to rondo i dostaliśmy nawet odpowiedź... że to rondo było konstruowane nie dla mieszkańców Gminy Police, tylko żeby mieszkańcy Szczecina mieli ten ruch płynny – kontynuuje.

W dalszej części nagrania sołtys Siemianowska podkreśla, że skoro prezydent Krzystek dba tylko i wyłącznie o swoich mieszkańców, to ona zadba o interes mieszkańców Trzebieży.

– Zakazuje mieszkańcom Szczecina przyjeżdżać do Trzebieży na plażę. No sorry, taki mamy klimat. – mówi Siemianowska. – Szczecin przyjeżdża z dziećmi, bo jest blisko, nie trzeba stać dwie godziny w korku, jadąc nad morze. Sorry, nie ma współpracy, nie przyjeżdżacie. – dodaje sołtys Trzebieży.

Oczywiście to tylko forma zwrócenia uwagi na problem, z jakim od wielu miesięcy borykają się mieszkańcy gminy Police jadący do Szczecina przez rondo przy jeziorze Głębokie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.