Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach poszukuje rodziny zastępczej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach poszukuje rodziny zastępczej, która podjęłaby się sprawowania opieki nad czworgiem rodzeństwa – dziewczynką w wieku lat trzynastu oraz jej trojgiem braci w wieku jedenastu, siedmiu i dwóch lat.

PCPR w Policach

na zdjęciu: siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach

– Są to wspaniałe i chcące poznawać świat dzieci. Znalezienie nowego domu dla tak licznego rodzeństwa jest dla nas sporym wyzwaniem. Mimo wszystko wierzymy, że jest rodzina, która otoczy je opieką i da poczucie nieustannego bezpieczeństwa. – podkreśla Beata Karlińska, dyrektor PCPR-u w Policach.

Osoby zainteresowane pozostaniem rodziną zastępczą dla dzieci proszone są o kontakt telefoniczny: (91) 42 40 700 lub całodobowy 603 083 020, ewentualnie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z pracownikami Działu Wsparcia i Świadczeń Pieczy Zastępczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.