Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Awaria sieci wodociągowej na ul. Wojska Polskiego! Droga zamknięta!

Zablokowana jest ul. Wojska Polskiego. Ma to związek z awarią wodociągową, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wojska Polskiego w Policach.

PCPR w Policach

na zdjęciu: awaria sieci wodociągowej przy ul. Wojska Polskiego w Policach

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach realizuje inwestycję budowy sieci wodociągowej w ciągu ulicy Piłsudskiego. Podczas prac ziemnych uszkodzona została znajdująca się pod ciśnieniem rura, która nie jest ujęta na mapie.

Część ulicy Wojska Polskiego znalazła się pod wodą. W związku z tym koniecznie było zamknięcie ulicy dla ruchu kołowego i skierowanie go objazdem przez ul. Staszica i Mazurską.

Obecni na miejscu pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Policach pracują nad usunięciem awarii. Na chwilę obecną nie wiadomo, ile potrwa usuwanie awarii.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mariusz Hałgas

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.