reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Straż Miejska ukarała sprawcę podrzucenia odpadów

Straż Miejska zatrzymała i ukarała mandatem sprawcę podrzucenia odpadów.

Podrzucone odpady

na zdjęciu: Odpady podrzucono przy ul. Palmowej w Policach

– Strażnicy miejscy dokonali kontroli terenu przy ul. Palmowej. Stwierdzili, że w bezpośrednim sąsiedztwie pojemników na odpady segregowane, nieznana osoba pozbyła się znacznej ilości odpadów. – informuje Straż Miejska w Policach.

Strażnicy skojarzyli, że podobne odpady zauważyli kilka dni wcześniej w pobliżu jednej z posesji na osiedlu Mścięcino.

– Wówczas „na wszelki wypadek” strażnicy sfotografowali odpady, mimo że ich właściciel zapewniał, że czeka na zamówiony kontener. – tłumaczy Straż Miejska.

Po przeprowadzeniu porównaniu okazało się, że są to te same odpady. Sprawca zaśmiecania ukarany został 500 złotowym mandatem karnym.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Straż Miejska w Policach

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.