reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Burmistrz Polic zaprasza mieszkańców osiedla Mścięcino na spotkanie w sprawie obwodnicy Polic

Już jutro, w sobotę 15 kwietnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Policach odbędzie się kolejne spotkanie przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Policach z mieszkańcami w sprawie budowy obwodnicy Polic.

spotkanie z mieszkańcami

na zdjęciu: nowy przebieg obwodnicy Polic uwzględniający uwagi mieszkańców w trakcie konsultacji społecznych

– Tematem spotkania będzie realizacja projektu pn. „Budowa obwodnicy Polic stanowiącej dojazd do Węzła Police Zachodniego Drogowego Obejścia Miasta Szczecina”. – poinformował Władysław Diakun, burmistrz Polic.

Tym razem, sobotnie spotkanie skierowane jest do mieszkańców Osiedla Mścięcino.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.