reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Zaginął 42-letni mieszkaniec Polic

Zaginął Michał Ganewski, 42-letni mieszkaniec Polic, który 22 kwietnia wyszedł z domu, nie informując bliskich, dokąd się udaje.

Michał Ganewski

na zdjęciu: mężczyzna wyszedł z domu 22 kwietnia

Mężczyzna do chwili obecnej nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 42-latek ma przy sobie telefon oraz dokumenty.

Zaginiony ma 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie, ciemne włosy, tatuaż na przedramieniu. W dniu zaginięcia miał na sobie czarną kurtkę z kapturem, czarną bluzę z napisem "Cropp", niebieskie spodnie jeansowe oraz niebiesko-czarne buty firmy Adidas.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego mężczyznę lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Policach pod numerem telefonu (47) 782 65 11 lub pod numer alarmowy 112.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.