reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

2 maja Urzędy w gminie Dobra będą zamknięte

Urząd Gminy Dobra informuje, że dnia 2 maja (wtorek) będzie nieczynny.

Urząd Gminy w Wołczkowie

na zdjęciu: Urząd Gminy w Wołczkowie

Zamknięte będą również znajdujące się przy ul. Granicznej 24a w Dobrej – Wydział ds. Komunalnych i Inwestycji, Referat ds. Planowania Przestrzennego i Warunków Zabudowy, a także Wydział ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Egzekucji (ul. Graniczna 39b w Dobrej), Wydział ds. Obywatelskich (ul. Lipowa 51 w Wołczkowie), Wydział ds. Ochrony Środowiska (ul. Graniczna 31 w Dobrej), a także podległe Urzędowi jednostki organizacyjne.

2 maja zamknięty będzie również Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdujący się przy ul. Zwierzynieckiej 4 w Dobrej.

2 maja nie pracować będzie również Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.