reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

W Gminie Dobra uruchomiono Placówkę Wsparcia Dziennego

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej uruchomił Placówkę Wsparcia Dziennego, która będzie funkcjonować przy świetlicy w Grzepnicy. Uroczystego otwarcia dokonały wójt gminy Dobra Teresa Dera oraz kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Karolina Krzemińska.

Placówka Wsparcia Dziennego w Grzpenicy

na zdjęciu: Placówka Wsparcia Dziennego w Grzpenicy

– Jeżeli ta placówka się sprawdzi, to z pewnością będziemy próbowali uruchamiać kolejne placówki na kształt tej właśnie otwieranej. – zadeklarowała Teresa Dera.

Placówka wsparcia dziennego czynna będzie od 1 czerwca 2023 r. w środy i czwartki w godzinach od 14.00 do 19.00. Zajęcia tematyczne uwzględniające potrzeby edukacyjne dzieci prowadzone są w tych dniach w godzinach od 15.30 do 18.30.

Celem placówki jest zapewnienie dzieciom bezpłatnej opieki i wychowania, a tym samym wsparcie rodziny. Placówka będzie prowadzona w formie opiekuńczej.

– Można już składać wnioski o przyjęcie dziecka do placówki. Stosowne dokumenty dostępne są na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej. – mówi kierownik Ośrodka Karolina Krzemińska.

Na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej dostępna jest karta zgłoszenia dziecka do Placówki, a także regulamin i program pracy Placówki Wsparcia Dziennego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.