Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiat Policki "załatał" ulicę Nadbrzeżną w Policach! Zniknął uciążliwy tor przeszkód dla kierowców

Z ulicy Nadbrzeżnej zniknęły słupki informujące kierowców o ubytkach w drodze. Co bardziej istotne zniknęły również dziury, które kierowców przyprawiały o ból głowy.

Powiat Policki załatał ulicę Nadbrzeżną w Policach

na zdjęciu: Ulica Nadbrzeżna w Policach

Oczywiście Powiat Policki będący zarządcą drogi nie przeprowadził gruntownej przebudowy ul. Nadbrzeżnej, ale przynajmniej załatał ubytki.

Jeszcze kilka dni temu mieszkańcy ul. Nadbrzeżnej zgodnie podkreślali, że od kilkunastu lat nie mogą doczekać się obiecanego remontu drogi powiatowej.

– Powiat Policki nie robi nic, totalnie nic odnośnie remontu tej drogi. Jak państwo jeździcie, to widzicie, że to jest tor przeszkód. Dziura na dziurze, a to jest droga, którą jeżdżą autobusy, tiry i my mieszkańcy. – powiedziała Wioleta Staśko, mieszkanka ulicy Nadbrzeżnej w Policach.

Dziś po dziurach nie ma już śladu i przynajmniej aktualnie okoliczni mieszkańcy nie muszą jeździć slalomem, próbując omijać wyrwy w drodze, które nie tylko stwarzały zagrożenie, ale również mogły doprowadzić do poważnego uszkodzenia samochodu.

Powiat Policki, aby móc przeprowadzić gruntowną przebudowę ulic Nadbrzeżnej i Cisowej w Policach, potrzebuje 5 milionów złotych, ponieważ remont wyceniono na kwotę 10 milionów złotych. Połowę udało się już władzom powiatu pozyskać.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.