reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach

We wtorek, 16 maja Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach świętowała 50-lecie swojej działalności. Z tej okazji odbyła się uroczystość w sali konferencyjnej, podczas której dyrektor placówki Monika Piątkowska przedstawiła osiągnięcia w ostatnich latach.

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach

na zdjęciu: 50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach

Przypomnijmy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach powołana do życia została 2 września 1972 roku jako Powiatowa Poradnia Wychowawczo-Zawodowa. W kolejnych latach swojego funkcjonowania Poradnia poszerza swoją ofertę m.in. o terapię dla rodzin, uruchamia punkt konsultacyjny w Przecławiu, organizuje Targi Szkół Ponadgimnazjalnych.

Udział w uroczystości wzięło wielu zaproszonych gości, w tym m.in. przedstawiciele Zarządu Powiatu w Policach ze starostą polickim Andrzejem Bednarkiem na czele, burmistrz Polic Władysław Diakun wraz z naczelnikiem Wydziału Kultury i Oświaty Urzędu Miejskiego w Policach Witoldem Stefańskim, a także przedstawiciele jednostek Powiatu Polickiego oraz szkół, z którymi Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna współpracuje na co dzień.

Zwieńczeniem uroczystości był okolicznościowy tort.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.