reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Przy ul. Batorego i Szkolnej w Policach trwa przebudowa na potrzeby SKM

Zamknięty został fragment ulicy Batorego i Szkolnej w Policach w związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

fragment ulic Batorego i Szkolnej zamknięta

na zdjęciu: zamknięty fragment ulic Batorego i Szkolnej w Policach

Jednocześnie informujemy, że cały czas czynne jest Centrum Ogrodnicze „Stary Dworzec” zlokalizowane przy ul. Batorego. Dla klientów sklepu wyznaczono parking tymczasowy.

W związku z prowadzonymi praca trasy zmieniły linie autobusowe 109, 110 i 111.

Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy linii 109, 110 i 111 kursują ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie są obsługiwane przez linie autobusowe 109, 110 i 111.

Uruchomiony został tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.