Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wystartował Powiatowy Tydzień Czerwonej Krwinki

W miniony wtorek rozpoczął się Powiatowy Tydzień Czerwonej Krwinki organizowany co roku przez Powiat Policki oraz Stowarzyszenie Honorowych Krwiodawców Krwi RP w Policach.

Powiatowy Tydzień Czerwonej Krwinki

na zdjęciu: wystartował Powiatowy Tydzień Czerwonej Krwinki

Podczas poboru w Nowym Warpnie udało się pobrać krew od 11 krwiodawców.

Kolejny pobór w ramach Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki zaplanowano na 4 czerwca. Krew będzie można oddać podczas Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się na terenie parafii pw. św. Kazimierza w Policach.

Partnerami ósmej edycji Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki są Gmina Police, Gmina Dobra, Gmina Kołbaskowo oraz Gmina Nowe Warpno.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.