reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Możliwe utrudnienia w obsłudze interesantów w Zespole Podatków Urzędu Gminy Dobra

Jak informuje Urząd Gminy Dobra w związku z przygotowaniem nowych pomieszczeń dla Zespołu Podatków i przenoszeniem dokumentów w dniach 25 i 26 maja mogą wystąpić utrudnienia w obsłudze interesantów.

Wydział ds. Podatków

na zdjęciu: Wydział ds. Podatków

– Od dnia 29 maja sprawy dotyczące podatków od osób fizycznych można będzie załatwić w budynku Urzędu Gminy Dobra przy ul. Granicznej 24a (wejście od strony Referatu Planowania Przestrzennego i Warunków Zabudowy). Godziny pracy i numery telefonów pozostają bez zmian. – mówi Teresa Dera, wójt gminy Dobra.

Od 1 czerwca Zespół Podatków rozpocznie pracę jako Wydział ds. Podatków.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.