reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Szkoła Podstawowa nr 5 świętowała Dzień Dziecka

Dziś Dzień Dziecka – z tej okazji odbywa się wiele okolicznościowych imprez. Wśród nich znalazł się Dzień Dziecka organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Policach.

Dzień Dziecka w SP5

na zdjęciu: jedna z konkurencji rywalizacji

Wydarzenie odbyło się na szkolnym boisku zlokalizowanym przy obiekcie przy ul. Wojska Polskiego w Policach. Całość prowadzona była przez animatorów, którzy skupili na sobie uwagę uczniów w różnym wieku.

Ponadto organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które polegały na drużynowej rywalizacji w ramach różnorodnych konkurencji na świeżym powietrzu. Było przeciąganie liny, a także można było spróbować swoich sił w grze w klasy, czy w chodzeniu w goglach równowagi. Oprócz tego można było wziąć udział w indywidualnych aktywnościach. Nie zabrakło również choćby malowania twarzy.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Jakub Siusta; AM

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.