reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Sołecki Dzień Dziecka w Tanowie [zdjęcie]

Dziś w Tanowie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana wspólnie przez radę sołecką oraz Szkołę Podstawową.

Sołecki Dzień Dziecka w Tanowie

na zdjęciu: Sołecki Dzień Dziecka w Tanowie

W trakcie imprezy odbyły się liczne występy artystyczne w wykonaniu uczniów pobliskiej szkoły. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez harcerzy, zawodów sportowych, malowania twarzy.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka złożyli m.in. dyrektor Szkoły Podstawowej w Tanowie Agnieszka Freitag oraz burmistrz Polic Władysław Diakun, który na ręce pani dyrektor przekazał kosz upominków dla dzieci.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.