reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zamknięte ulice i zmiany w komunikacji miejskiej

Dnia 4 czerwca (niedziela) w godzinach od 9.15 do 11.30 w związku z organizacją biegu Policka Piętnastka zamknięte dla ruchu drogowego będą ulice: Piaskowa, Wyszyńskiego, Bankowa, Zamenhofa.

Autobus Komunikacji Miejskiej

na zdjęciu: autobus komunikacji miejskiej

Jak informują organizatorzy wydarzenia wyłączone z ruchu będą także Siedlice.

W związku z zamknięciem ulic Wyszyńskiego oraz Piaskowej zmianie ulegnie trasa Linii Samorządowej oraz Linii Działkowej.

Przystanek początkowy dla Linii Samorządowej zorganizowany zostanie na przystanku Police PCK. Linia kursować będzie z pominięciem przystanków Osiedle Chemik, Piaskowa Szkoła (na żądanie) oraz Police Piaskowa. Odjazdy z przystanku PCK zgodnie z godzinami odjazdów na rozkładzie niedzielnym: 9.05, 10.50 i 12.00.

Dla autobusów przyjeżdżających z Trzebieży – przystanek końcowy zlokalizowany będzie przy byłym Klubie Nauczyciela.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.