reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

180 uczniów wyróżnionych podczas Gali Laureatów [zdjęcia]

W czwartek, 1 czerwca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się Powiatowa Gala Laureatów, podczas której wręczono nagrody starosty polickiego Andrzeja Bednarka.

Gala Laureatów

na zdjęciu: nagrody wręcza przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski

Uhonorowano uczniów z terenu powiatu polickiego za osiągnięcia w różnych dziedzinach m.in. za aktywność społeczną, osiągnięcia sportowe, kulturalne, naukowe.

– Podczas czwartkowej gali wyróżniliśmy 180 uczniów z terenu powiatu polickiego – podkreśliła Beata Chmielewska, członek zarządu Powiatu w Policach.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych, radni, służb mundurowych, placówek oświatowych oraz rodzice.

Całość uroczystości uświetnił pokaz musztry klas mundurowych Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.