reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dzień Dziecka w Placówce Wsparcia Dziennego TPD w Policach ze Stowarzyszeniem Krok Po Kroku Police [zdjęcia]

Stowarzyszenie Krok po Kroku Police zorganizowało imprezę z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego TPD w Policach.

Dzień Dziecka w TPD

na zdjęciu: dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych dla nich grach i zabawach

Organizatorzy przygotowali animacje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami. Uczestników wydarzenia odwiedzili motocykliście ze Stowarzyszenia „Sokół” w Policach.

Dzień Dziecka to również okazja do nauki… pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy z uczestników mógł zapoznać się z technikami udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantoma.

Nie zabrakło również malowania twarzy, zabawek z balonów oraz innych atrakcji. Organizatorzy przygotowali również poczęstunek dla uczestników.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.