reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Gminny Dzień Dziecka w Dobrej [zdjęcia]

W sobotę, 3 czerwca na terenie sportowym w Dobrej odbył się Gminny Dzień Dziecka organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek.

Gminny Dzień Dziecka w Dobrej

na zdjęciu: na uczestników czekali również bohaterowie z książek i fimmów

Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji, w tym m.in. malowanie twarzy, bańki mydlane, festiwal kolorów holi, gry i konkursy.

Plac przy ul. Sportowej 7 w Dobrej po brzegi wypełniony był dmuchańcami, z których uczestnicy mogli korzystać bezpłatnie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.