reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dzień Dziecka w Dębostrowie [zdjęcia]

W sobotnie popołudnie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka na terenie rekreacyjnym przy świetlicy w Dębostrowie. Organizatorem wydarzenia była rada sołecka.

Gminny Dzień Dziecka w Dobrej

na zdjęciu: jedną z atrakcji był dmuchany zamek dla dzieci

Dla najmłodszych przygotowano rozmaite atrakcje, w tym dmuchany zamek, malowanie twarzy, watę cukrową oraz poczęstunek z grilla.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się fotolustro oraz bańki mydlane. Najmłodsi mogli również zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu czy wozu strażackiego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.