reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Restauracja na Starych Policach ma już 11 lat! Na gości czeka mnóstwo atrakcji!

Już jutro, 29 sierpnia „Restauracja na Starych Policach” obchodzić będzie swoje 11. urodziny. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji dla klientów.

– Wybrane pizze średnie, a wśród nich margharitta, prosciutto, funghi, capricciosa, hawai, mafia, kebab, corleone dostępne będą w cenie 11 zł – zachęca Krzysztof Rutkowski, właściciel Restauracji na Starych Policach.

A skoro o urodzinach mowa, to nie może zabraknąć urodzinowego tortu. Ponadto dla najmłodszych zabawy z klaunem oraz postaciami z bajek.

Imprezę poprowadzi DJ MARIO. Patronem medialnym wydarzenia jest Dziennik Policki.

Autor: Jakub Siusta, Foto: SPZP "Skarb"

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.