reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Zalane ulice oraz parkingi! To efekt gwałtownej burzy jaka przeszła w regionie

Dzisiejsza gwałtowna ulewa sprawiła, że wiele z polickich ulic zamieniło się w rwące potoki. Pozalewane zostały m.in. ulice i parkingi przy Okulickiego, Roweckiego, 1 Maja i Armii Krajowej.

Studzienki kanalizacyjne nie były w stanie odprowadzać wody.

Do lokalnych podtopień doszło również na terenie gmin Nowe Warpno oraz Dobra. Do zalania posesji doszło m.in. przy ul. Tytusa, Mierzyńskiej i Grafitowej w Mierzynie, gdzie zalane zostały garaże oraz piwnice. Aktualnie strażacy wypompowują wodę z zalanych miejsc.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.