reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem Ludziom Solidarności w Policach

W piątek, w rocznicę wydarzeń sierpniowych z 1980 i 1988 r., pod pomnikiem "Ludziom Solidarności" w Policach kwiaty złożyli przedstawiciele zakładowej Solidarności, samorządu gminnego, powiatowego oraz Grupy Azoty Police i Grupy Azoty Police Serwis.

W tym roku obchodzimy 31. rocznicę zakończenia strajków szczecińskich w 1988 oraz 39. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność” w 1980 roku.

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy to hołd oddany tym, którzy walczyli o wolną Polskę.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.