reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Młodzi artyści otrzymali stypendia artystyczna. Specjalna nagroda dla Lessa R. Hodunia

W czwartek, 26 października w Urzędzie Miejskim w Policach odbyło się spotkanie, podczas którego burmistrz Polic Władysław Diakun wręczył siedemnastu młodym artystom stypendia artystyczne.

stypenda artystyczne

na zdjęciu: burmistrz Polic Władysław Diakun wręczający stypendium

Wśród nich znaleźli się przedstawiciele m.in. baletu, śpiewu, recytacji oraz tańca nowoczesnego.

Nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej otrzymał z kolei Less R. Hoduń, który dał się poznać jako artysta o wielu talentach – wokalista, kompozytor, muzyk, autor tekstów, pisarz, grafik, poeta.

Burmistrz Polic Władysław Diakun podziękował stypendystom za pasję oraz zaangażowanie, a także pogratulował za dotychczasowe osiągnięcia.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mariusz Hałgas

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.