reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Cezary Arciszewski wybrany przewodniczącym Rady Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie

Przewodniczący Rady Powiatu w Policach, prezes Zarządu i dyrektor Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Policach Cezary Arciszewski, został wybrany na przewodniczącego Rady Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

Cezary Arciszewski

na zdjęciu: Cezary Arciszewski

Decyzja o wyborze Cezarego Arciszewskiego na przewodniczącego Rady Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie zapadła na posiedzeniu w dniu 24 października br.

Wiceprzewodniczącym Rady Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie został Tomasz Wróbel.

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie jest trwałym elementem środowiska ciepłowniczego w Polsce. IGCP funkcjonuje w oparciu o Ustawę o izbach gospodarczych i z tej racji jej działalność prowadzona jest w dwóch wymiarach: reprezentowania interesów członków oraz integrowania środowiska podmiotów związanych z ciepłownictwem i organizowania ich samorządowej aktywności.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.