reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Koreańska firma Hyundai Engineering przekazała na rzecz Zespołu Szkół w Policach 200 tysięcy złotych

Firma Hyundai Engineering przekazała 200 tysięcy złotych darowizny na potrzeby edukacji i rozwoju uczniów Technikum Technologii Chemicznej w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

cmentarz komunalny w Policach

na zdjęciu: koreańska firma Hyundai Engineering przekazała na rzecz Zespołu Szkół w Policach 200 tysięcy złotych

Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele koreańskiej firmy – dyrektor projektu CHOI Hun Ji, menedżer ds. Administracji CHOI Jung Pil oraz członek zarządu Hyundai Engineering Polska Andrzej Szydło, a także przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Policach – starosta policki Andrzej Bednarek oraz członek zarządu Beata Chmielewska.

Nie mogło zabraknąć również reprezentantów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach – dyrektor Agaty Jarymowicz oraz wicedyrektor Monika Przychodniak-Loga.

Wtorkowe spotkanie było również okazją do zaprezentowania przybyłym gościom eksperymentów chemicznych, z jakimi na co dzień do czynienia mają uczniowie polickiej placówki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mateusz Frąckowiak

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.