reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Samorządowcy złożyli kwiaty pod obeliskiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Parku Solidarności

Przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Polickiego oraz Gminy Police w sobotę, 11 listopada złożyli kwiaty i zapalili znicze pod obeliskiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Policach.

Samorządowcy złożyli kwiaty pod obeliskiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Parku Solidarności

na zdjęciu: samorządowcy złożyli kwiaty pod obeliskiem Marszałka Józefa Piłsudskiego

Samorząd gminny reprezentowali burmistrz Polic Władysław Diakun, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Andrzej Rogowski, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Ilona Bednarek oraz radni Zofia Hlek, Ewa Ignaczak, a także Damian Walczak.

Z kolei w imieniu samorządu powiatowego kwiaty złożyli starosta policki Andrzej Bednarek, wicestarosta policki Joanna Napiwodzka, przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Policach Janusz Szwyd.

Samorząd Gminy Nowe Warpno reprezentował burmistrz Jarosław Burba.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.