reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Gra Miejska „Śladami Jana z Polic”

Miejski Ośrodek Kultury w Policach w ramach tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w Policach zorganizował w minioną niedzielę grę miejską „Śladami Jana z Polic”.

Gra Miejska Śladami Jana z Polic

na zdjęciu: uczestnicy gry miejskiej mieli do rozwiązania rozmaite zagadki

Gra miejska upamiętniała osobą Jana Matury, wieloletniego pracownika Szkoły Podstawowej w Tanowie oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, badacza dziejów Polic oraz regionu, a także miłośnika Ziemi Polickiej.

Blisko 50 uczestników, którzy wzięli udział w wydarzeniu, mierzyło się z zagadkami oraz podchwytliwymi pytaniami przygotowanymi przez lokalnym historyków.

Organizatorzy „Śladami Jana z Polic” ograniczyli teren gry miejskiej do Starego Miasta.

Dla każdej z drużyn biorącej udział w rywalizacji przygotowano pakiet książek, w tym również tych autorstwa śp. Jana Matury.

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.