reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Pożegnanie lata z Radą Osiedla nr 6 w Policach

W minioną niedzielę, na placu osiedlowym przy ul. Armii Krajowej odbył się festyn rodzinny z okazji zakończenia lata organizowany przez Radę Osiedla nr 6 i Radę Osiedla nr 7.

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, zarówno dla najmłodszych uczestników, jak i dorosłych. Były m.in. dmuchane zamki i kiełbaski z grilla. Punktem kulminacyjnym był Festiwal Kolorów – Splash of Colour.

Na zdjęciu: Na uczestników festynu czekały gorące kiełbaski z grilla

Na zdjęciu: Przejażdżki motocyklowe zapewniło Stowarzyszenie Motocyklistów "Sokół"

Na zdjęciu: Dla gości festynu śpiewał chór "Marzenie"

Na zdjęciu: Dla gości festynu śpiewał chór "Marzenie"

Na zdjęciu: Grillowiska osobiście pilnowali członkowie Rady Osiedla nr 6

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda, Wojciech Dudek

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.