reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Bednarek: „Niewykluczone, że odstąpimy od tych planów”

Starostwo Powiatowe w Policach planowało na czas remontu drogi Police – Szczecin prowadzącej przez Przęsocin zamknąć drogę, a przejazd udostępnić jedynie okolicznym mieszkańcom i komunikacji miejskiej.

– Przygotowujemy się do tej koncepcji, jednak mogę powiedzieć na ten moment, że pomimo deklaracji, które złożyłem publicznie o przygotowaniu zmiany organizacji ruchu, która by uwzględniała odprowadzenie całego ruchu przez Mścięcino (...), nabieramy wątpliwości – powiedział w programie Kontra GOŚĆ Telewizji „HB” Andrzej Bednarek, starosta policki.

O zmianę organizacji ruchu wnioskowało Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, które swój wniosek argumentowało wydłużającym się czasem dojazdu autobusów linii 101, 107 i F.

– Pracujemy obecnie ze służbami policji oraz prezydentem miasta Szczecina nad organizacją ruchu – tłumaczył Bednarek.

Niezadowoleni ze skierowania ruchu przez Skolwin i Stołczyn są mieszkańcy tych osiedli, którzy kierują swoje uwagi do szczecińskiego magistratu.

– Niewykluczone jest, że odstąpimy od tych planów. Temat jest otwarty – podkreślił starosta policki.

Decyzja ma zapaść do końca bieżącego miesiąca.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.